• toplay

משחקי

עודכן ב: מרץ 27

מה זה בעצם משחקים ברשת - או בשם משחקי

הוא פעילות בידור ופנאי, המנותקת מצרכי הקיום המידיים, למטרת הנאה או למידה. במקרים רבים פעילות זו דורשת הבנה מופשטת או הפעלה של דמיון.

לבד מן ההנאה, המשחק חשוב לצורך למידה ומרבית היונקים נוהגים לשחק במהלך ילדותם. האדם הוא אחד היונקים היחידים הממשיכים לשחק כל ימי חייהם. תופעה מסוג זה מכונה נאוטוניה.

קיימים כמה אפשרויות למשחקים

א. משחקים מרובי משתמשים באינטרנט

ב. משחקים בחינם

ג. משחקי רשת

ד. משחקים לילדים

ה. משחקים חינם

את כל המשחקים תוכלו למצוא ברחבי האינטרנט,חלקם בחינם וחלקם בדמי שימוש.

ברוב האתרים משחקי הרשת אינם מעודכנים ואף חלקם הגדול לא פועל בטלפונים החכמים.

משחקי הינו קונספט אשר מאפשר לשחק בחינם משחקי רשת מעולים ללא כל צורך בהתקנה או בתשלום.

כל המשחקים הינם משחקי HTML5 אשר תומכים בכל הפלטפורמות.

ניתן לשחק מכל מכשיר חכם.


משחקים לילדים קיים קטגוריות קגון :

משחקי הלבשה

משחקי בישול

משחקים לבנים

משחקי מכוניות

משחקי מירוץ

משחקי פעולה

משחקי ספור ועוד.


מוזמנים לשתף בין החברים.

עוד מידע מאתר ויקיפדיה :משחקים רבים ישנם יתרונות מבחינה התפתחותית, בנוסף להנאה מעצם המשחק[2]. המשחק חיוני להתפתחות התקינה והוא גם הדרך האפקטיבית ביותר ללמידה משמעותית[6]. זאת משום שכל משחק יכול לזמן פיתוח של כישורים שונים[1]. באמצעות המשחק הילד מתחיל להבין איך הדברים פועלים, מה אפשר לעשות עם חפצים שונים, מהם חוקי ההתנהגות בסביבתו החברתית ועוד[4].

בהתאם לכך, אנשי מקצועות פרא רפואיים רבים מטפלים בלקוחותיהם בעזרת משחק. ממשחקו של ילד אפשר לגלות כיצד הוא רואה את העולם ומבין אותו, מה מעסיק אותו ואילו בעיות מציקות לו[4]. המשחק יכול גם לאפשר לילד לבטא דברים שקשה לו לתאר במילים[4]. לכן כשהלקוחות הם ילדים, טיפול במשחק כמו גם אבחון בעזרת משחק עשוי להיות מועיל עוד יותר.

גם אנשי חינוך, ובמיוחד אלו המלמדים ילדים, עשויים להיעזר במשחק, כמו למשל במסגרת הוראה מתקנת. למידה דרך משחק היא יעילה יותר משום שהיא מזמנת למידה טבעית. בלמידה דרך משחק המטרות הלימודיות מושגות בדרך עקיפה, והוא יכול להשתלב בכל שלבי הלמידה[1].

עם זאת, קיים מתח בין התפיסה ההומניסטית הטוענת שהמשחק הוא מטרה בפני עצמה, לבין השימוש במשחק ככלי פדגוגי. בפיתוח משחק לימודי עלול להיווצר מצב של דידקטיות-יתר, העלולה לגרום לכך שהוא ישמש בפועל באופן הדומה מדי לדף עבודה מספר לימוד, אשר מתחזה למשחק אך למעשה הוא אינו משחק כלל[1].

ניתן להשתמש במושג המשחק הסוציו-דרמטי לתאר אינטראקציה בין מספר ילדים המשחקים משחק חופשי בגן. סוג משחק זה, אשר מגיע מיוזמת הילדים, הוא פעילות לא-מובנית בה מספר משתתפים, לרוב ילדים צעירים, מתנהגים כאילו היו בעלי תפקידים מהעולם המוכר להם. תפקידים אלה יכולים להיות קשורים לעולמו הישיר של הילד (למשל אבא וילדה, גננת ותלמיד). המשחק הסוציו-דרמטי בפינות הגן תורם להתפתחות קוגניטיבית, חברתית, רגשית וגופנית של הילד. הילד משלב במשחק פעילות יצירתית, הנאה וחשיבה, תוך הפעלת דמיון עשיר וחסר גבולות.

14 צפיות

to Play

בובי הינו האתר הגדול והאיכותי ברשת, כל המשחקים באתר מותאמים מובייל ומחשב

המשחקים באיכות גבוהה וכל התכנים באתר מפוקחים ונבחרים בקפדנות. בדגש על משחקים חינם. ללא צורך בהתקנה. 

באתר תוכלו למצוא בין היתר סרטים לצפייה ישירה, סרטונים מצחיקים, יובל המבולבלקופיקוסמי הכבאי

בין המשחקים שמחולקים לקטגוריות תוכלו ליהנות משחקי בישול,משחקי בנות,  משחקים לשנייםמשחקי מכוניות, יצירות לילדים,

באבלס,משחקים ברשת

  • Facebook
  • YouTube